Co je vlastně Magic Animal?

02.02.2022

Přátelé zvířat, vítejte na mém blogu, který vznikl z důvodu, že Vám chci mnohé sdělit, ale je pro mě v současné době velice těžké najít dostatek času na tvorbu videí na youtube kanál. Ano, potřebovala bych, aby měl den alespoň o 8 hodin víc. Ale kdo ne, že jo? Nedělám si iluze, v neustálém poklusu žije dnes většina lidí. Stále se za něčím honíme a v tom spěchu nějak nestíháme žít... ale dost filosofických řečí, pojďme k věci.

Co je vlastně Magic Animal?

1. Projekt, který ukazuje lidem způsob, jak pomáhat zvířatům, a přitom něco získat - kromě hřejivého pocitu z dobrého skutku dostanete stylové tričko s originálním motivem.

2. Obrazy kouzelných mandalových zvířat - pro někoho stylová bytová dekorace s motivem oblíbeného zvířete, pro jiné malba s duchovním přesahem, v jejíchž tvarech lze nalézt mnohé od relaxace po inspiraci.

3. Potřeby pro pejsky z autorských látek Magic Animal - na e-shopu si můžete zakoupit ochranu uší pro kokříky a špringry, tzv. ušanky, které vyrábím. Ve spolupráci s externími dodavateli umíme vyrobit i krásné funkční overaly na kokříky, a luxusní pelíšky s motivy plemen.

Projekt Magic Animal již funguje druhým rokem, a věřím, že plní své poslání, i když by se mi samozřejmě líbilo, kdyby rostl rychleji, nežli tomu je... a už jsme zase u toho času. Magic Animal je můj volnočasový projekt, a je vám asi jasné, co to znamená. Zaměstnání mi sebere každý všední den cca 10 hodin času a většinu mých fyzických a psychických sil. Do toho s mým milovaným mužem svépomocí opravujeme více než stoleté selské stavení a staráme se o malé hospodářství. Mám-li volný víkend, povětšinou ho strávím v dodávce a na podiu s kapelou, není-li teda covidová uzávěrka kultury. A co z toho vyplývá? Méně času pro Magic Animal, než bych si přála. Ale snad se již blýská na lepší časy! Víc zatím nebudu prozrazovat, abych to nezakřikla. Ale jestli to klapne, bude to bomba!